DERMACEUTIC EKSPERT W DERMATOLOGII

Laboratorium Dermaceutic to francuska firma dermokosmetyczna i partner ponad 30 000 dermatologów estetycznych w ponad 70 krajach na całym świecie, w tym także w Polsce.

Dermaceutic jest liderem rynku estetycznego w dziedzinie innowacji oraz łączeniu składników czynnych stosowanych w dermatologii estetycznej.

Jesteśmy jedną z pierwszych firm estetycznych, która opracowała zastosowanie takich składników jak kwas hialuronowy, witamina C, retinol czy kwas glikolowy.

NOT TESTED ON ANIMALS

PARABEN FREE

ORGANIC PRODUCT

FOR ALL SKIN TYPES

DERMOKOSMETYKI

Dermokosmetyki marki DERMACEUTIC produkowane są w sterylnych warunkach, a ich proces wytwarzania przypomina ten, w którym tworzone są leki. Bardzo często dermokosmetyki nazywane są także kosmetykami dermatologicznymi. Produkty te powstają pod czujnym okiem specjalistów – dermatologów, kosmetologów i chemików. Od zwykłych kosmetyków dermokosmetyki różnią się w szczególności składem. Bardzo często posiadają one wysokie stężenie witamin A, E i C (inaczej zwanych antyoksydantami), witaminy B, różnych form witaminy C, retinole, lipidy, peptydy, cynk, kwas glikolowy, kwas hialuronowy oraz składnik pochodzenia roślinnego np. aloes vera. Wszystkie nasze produkty rozwijane są przez dział R&D w naszej głównej siedzibie we Francji w okolicach Nicei.

W BEZPIECZNYCH RĘKACH

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo dlatego w naszych produktach nie ma niczego czego sami byśmy nie zastosowali na sobie. Tak więc nasze dermokosmetyki pozbawione są: parabenów, SLS i SLES, PEG, alkoholu, sztucznych barwników, silikonów oraz sztucznych substancji zapachowych.
Poprzez progresywne dostosowywanie odpowiednich substancji peelingujących do konkretnych problemów skórnych pacjentów oraz produktów do codziennej pielęgnacji jesteśmy w stanie uzyskać optymalne efekty przy zachowaniu bezpieczeństwa terapii.
Dermokosmetyki Dermaceutic nie zawierają składników mogących wywołać podrażnienie skóry czy uczulenie, nie są testowane na zwierzętach. A co ważne są także przeznaczone dla wegan ponieważ posiadamy certyfikat wegański.
Skuteczność naszych programów peelingowych oraz naszych kosmeceutyków została potwierdzona w szerokich badaniach klinicznych oraz zastosowaniach praktycznych przez specjalistów na całym świecie.

DBAMY O ŚRODOWISKO

Od kilku lat zarówno fabryka jak i poszczególne biura DERMACEUTIC zmniejszają swój ślad ekologiczny. W fabryce produkującej nasze dermokosmetyki oraz peelingi medyczne udało nam się zmniejszyć produkcję CO2, a także wody niezbędnej do produkcji naszych dermokosmetyków.
Polski dystrybutor DERMACEUTIC firma REVISAGE w swojej codziennej pracy wykorzystuje energię odnawialną – jeden z naszych budynków jest ogrzewany jest za pomocą pompy ciepła, a 100% zapotrzebowania na prąd pochodzi z paneli słonecznych. Ponadto opakowania do wysyłek produktów, które do Ciebie trafiają są biodegradowalne i dodatkowo pochodzą z recyklingu.

HISTORIA

2004 Koncept marki DERMACEUTIC powstał we Francji kilka lat przed założeniem firmy, co miało miejsce w 2004 roku. Pierwszymi produktami, które powstały pod tą marką to peelngi na bazie TCA o nazwie Cosmo Peel (zabiegi z ich wykorzystaniem dostępne są w wybranych gabinetach medycyny estetycznej), a produkty te uważane są za jedne z najbezpieczniejszych na rynku.

2006 Wprowadzenie na rynek pierwszych dermo kosmetyków: C25 Cream, K Ceutic, Sun Ceutic, Turn Over oraz Light Ceutic. Rozwój firmy w krajach francuskojęzycznych oraz na Bliskim Wschodzie i Europie.

2010 Marka DERMACEUTIC obecna jest w pięćdziesięciu krajach na całym świecie, w tym także w Polsce.

2012 Kolejne dermokosmetyki dołączają do marki DERMACEUTIC, tj.: Hyal Ceutic, Mask 15, Regen Ceutic. W dalszym kroku firma stawia na rozwój produktów do zastosowania w gabinetach medycyny estetycznej poprzez wprowadzenie Mela Peel i Mela Cream.

2018 Wprowadzenie pierwszych produktów z pigmentem, tj.: Sun Ceutic SPF50 Tinted, Derma Defense Light oraz Derma Defense Medium. Dalsze prace nad produktami do zasotowania w gabinetach et stycznych i wprowadzenie na rynek Cosmo Peel Forte – czyli peelingu na bazie TCA i fenolu.